Częste suszenie czy prostowanie włosów może sprawić, że pasma staną się osłabione. Staną się matowe, zaczną się przesuszać, rozdwajać i stracą elastyczność. Dlatego warto pamiętać o zabezpieczeniu ich przed wysoka temperaturą. Na tle wszystkich ksometyków termoochronnych wyróżnia się Nanoil Heat Protectant Spray – chroni, ale tez upiększa i odżywia włosy. 

Nanoil najlepszy spray termoochronny

Dlaczego powinnaś chronić włosy przed gorącem?

Gorąca prostownica to oczywisty wróg włosów – nagrzane do 160 ℃ płytki przyczyniają się do szybkiej utraty wody z wnętrza włosa. W ten sposób niechronione tracą one nawilżenie już po  jednym prostowaniu! Częste suszenie i stylizowanie na gorąco, a nawet upalne słońce i wysokie temperatury latem przyczyniają się do znacznego pogorszenia kondycji i wyglądu włosów. Dlatego ochrona ich przed gorącem jest bardzo ważnym aspektem pielęgnacji.

Nanoil Heat Protectant Spray – w jaki sposób chroni Twoje włosy?

Spray termoochronny Nanoil to doskonały kosmetyk, który wzmacnia włosy i zwiększa ich odporność na działanie wysokich temperatur. Możesz go stosować zarówno na wilgotne włosy po umyciu, aby bez obaw suszyć je suszarką, oraz na suche włosy w ciągu dnia – zawsze wtedy, kiedy poczujesz, że potrzebują one ochrony i stylizacji. Nanoil Heat Protectant Spray tworzy na włosach mikroochronę, która zapobiega utracie wody z wnętrza, dlatego dba o odpowiedni poziom nawilżenia włosów i sprawia, ze nawet po częstym suszeniu ich suszarką są one elastyczne, gładkie i sprężyste.

najlepszy spray termoochronny Nanoil

Nanoil Heat Protectant Spray – więcej niż termoochrona

Dlaczego kobiety na całym świecie doceniły Nanoil Heat Protectant Spray? Nie tylko dlatego, że mogą bez obaw suszyć włosy. Również dlatego, że to jedyny taki kosmetyk, który natychmiast poprawia kondycję włosów i pielęgnuje je dzięki mocy hydrolizowanych cząstek jedwabiu. Wszystko to sprawia, że włosy nie niszczeją od gorąca, a ponadto:

  • wygładza strukturę włosa
  • nabłyszcza i dodaje elastyczności
  • wzmacnia włosy
  • zapobiega puszeniu i elektryzowaniu
  • sprawia, że stają się miłe w dotyku
  • nawilża i odżywia
  • ułatwia stylizację

Nanoil Heat Protectant Spray – korzyści, zalety, efekty

Korzyści ze stosowania termoochronnego sprayu do włosów są oczywiste: to mocne, elastyczne i nawilżone włosy, które nie przesuszają się i są zawsze doskonale ułożone, ujarzmione i gładkie. Spray chroni je nie tylko przed gorącem suszarki, ale tez prostownica i upalnym słońcem – zabieraj go an plażę i wszędzie tam, gdzie silne słońce oraz promieniowanie UV dają się we znaki! Termoochronny spray Nanoil ułatwia też modelowanie fryzury i sprawia, że wygląda ona dobrze przez cały dzień! Po prostu rozpyl go na włosach i modeluj tak jak lubisz, nie martwiąc się o ich kondycję!