Uczesania z efektem anty-aging? Jak najbardziej! Przywitaj wiosnę fryzurą, która odejmie Ci lat, a ponadto jest prosta do ułożenia! Poznaj najbardziej trendowe uczesania tego sezonu!

1. Shaggy z nutką nieładu

Shaggy to fryzura, która wygładza rysy twarzy i odejmuje lat, ponieważ jest warstwowo pocieniowana a Ty możesz ją zmienić w nieregularne fale, które są hitem tej wiosny. Taka fryzura wcale nie jest trudna w ułożeniu. Wystarczy, że wilgotne włosy spryskasz specjalnym sprayem do modelowania. Najlepiej jeśli będzie miał funkcje volume ponieważ doda włosom objętości. Teraz skręcaj maleńkie pasma na trzymaną pionowo prostownicę. Zrób to na całej głowie, a następnie delikatnie roztrzep włosy. Oddziel i delikatnie natapiruj grzywkę, zaczesując ją na bok.

2. Prosta fryzura – super efekt odmłodzenia!

Nowoczesna gładka perfekcyjna, a jednocześnie zaskakująca prostotą i pasującą do każdego stylu; taka właśnie jest fryzura z gładkich włosów sięgających linii żuchwy lub dotykających lekko ramion. W tej fryzurze wszystkie pasma obcięto równo, dlatego są naturalnie lekkie i wysubtelniają rysy twarzy. Modelowanie takiej fryzury jest bardzo łatwe: wystarczy wilgotne włosy spryskać sprayem prostującym lub nałożyć piankę, a następnie układać płaską szczotką mocno zaczesując je w dół.

3 Mullet – modne lata 90

Lata 90 są nadal modne! Ta fryzura zwana mullet właśnie do nich nawiązuje. Jest asymetryczna, ale nie pozbawiona uroku. Ma krótszy przód i dłuższy tył, który składa się z ostrych, wyrazistych pazurków; idealnie, jeśli towarzyszy jej obfita grzywka, która zamaskuje zmarszczki na czole. Mullet układa się, susząc pasma i prostując je gęstym grzebieniem, a pazurki akcentując na żel gumę, lub pastę modelującą.

4. Fale na włosach wciąż są na fali!

Fale to idealna fryzura dla kobiet w każdym wieku. Wygląda bardzo wdzięcznie, i kobieco a przy tym sprawia, że rysy twarzy są subtelniejsze. Pięknie wyglądają fale, gdy włosy z przodu są nieco krótkie i wygładzone. Modelowanie wymaga użycia wałków, dlatego zawiń wilgotne włosy na wybrany przez siebie wałki, tworząc wcześniej przedziałek i spryskując je specjalnym sprayem do modelowania. Podsusz je delikatnie, a następnie rozczesz grzebieniem o dużym rozstawie zębów; dzięki temu będą wciąż gładkie i nie będą się puszyć.