paski do farbowania wlosow

Paski do farbowania włosów Highlighting Foam Strips od maltańskiej marki Trendmarkt to rewolucja w świecie fryzjerskim. Są idealne dla profesjonalistów, kolorystów i stylistów. Wytrzymałe, łatwe w użyciu, estetyczne i eleganckie. Izolują ciepło i utrzymują pożądaną temperaturę, nie przegrzewając włosów i podnosząc komfort pracy. Dlaczego warto je mieć?


Biodegradowalne pianki od Colorcuts są przyjazne dla środowiska i nadają się do recyklingu. To aż 200 pasków o wymiarach 100×305 mm, które nadają się do koloryzacji każdej długości włosów. Po użyciu możesz wrzucić je do pralki lub uprać ręcznie, dzięki czemu wystarczą Ci na wiele zastosowań.

Estetyczne, praktyczne kolorowe paski do farbowania

Pianki Colorcuts wykonane są z komfortowego, lekkiego, termicznego materiału. Bez problemu sprawdzają się zarówno na krótkich, jak i długich włosach. Te piękne kolory, które zachwycą klientki i wprowadzą do Twojego salonu odrobinę luksusu. Nasycone barwy zwiększają estetykę zabiegu, ale nie jest to ich jedyna funkcja – gdy podczas zabiegu używasz kilku kolorów, dzięki piankom nie pomieszają się podczas koloryzacji.

To odpowiednio docięte paski zapakowane w praktyczne pudełko, więc szybko i sprawnie sięgniesz po każdy listek. Koniec ze splątaną folią! Po kontakcie z wilgotną farbą paski zyskują dużą przylepność, co przekłada się na równomierny, doprecyzowany efekt na całej długości pasm. Pianka polistyrenowa, z której stworzone są Highlighting Foam Strips sprawia, że rozjaśniacz lub farba nie spływają z włosów. Nie musisz zaginać krawędzi – wystarczy, że zegniesz pasek w pół, a ten przyklei i się do siebie i utrzyma kolor w środku.

paski z pianki do koloryzacji

Wielowarstwowe farbowanie z Colorcuts

Highlighting Foam Strips wyglądają estetycznie, co nie może dorównać niekomfortowemu, szeleszczącemu aluminium. Są łatwe do chwytania i umożliwiają precyzyjną aplikację włosów co do milimetra. Odpowiednio dopasowany rozmiar paska i elastyczność są idealne dla każdej długości włosów. Podczas zdejmowania paski nie ciągną i nie szarpią, co zapobiega uszkodzeniom mechanicznym. Między warstwami zachodzi cyrkulacja powietrza, więc nie dochodzi do przegrzania kosmyków. Każdy pasek utrzymuje ciepło w środku, aby zintensyfikować koloryzację, a na zewnątrz pozostaje chłodny w dotyku dla maksimum komfortu i najlepszego efektu na włosach.

Colorcuts to oszczędność czasu i pieniędzy. Materiały wykonane są w 80% z recyklingu. Przyjazne środowisku polistyrenowe paski powstały w filozofii zero waste – możesz je uprać i użyć ponownie, nie wpływając na ich skuteczność i jakość. Paski możesz uprać nawet do 3 razy w pralce, dzięki czemu wielorazowe listki wystarczą na 800 zastosowań!

ColorCuts Highlighting Foam Strips

Precyzyjne paski to wysoka higiena i estetyka pracy, a co najważniejsze, są łatwe użyciu i pokochasz je od pierwszego wejrzenia. Stworzysz niepowtarzalne ombre, sombre, balayage, rozjaśnianie i wielowarstwową koloryzację. Colorcuts są bardzo wygodne, zabieg farbowania przebiegnie szybko i sprawnie, a klientki nie będą niecierpliwie wiercić się na fotelu. To krótsza koloryzacja nawet o połowę! W ciągu dnia zyskasz więcej czasu i zaoszczędzisz.

Łatwym w użyciu, prestiżowym piankom zaufało tysiące kobiet i profesjonalistów na całym świecie. To najlepsze akcesoria do profesjonalnej koloryzacji włosów. Innowacyjne, komfortowe, w trosce o środowisko. Zadbaj o swoje klientki i spraw, że ich fryzura będzie spektakularna! Paski i inne akcesoria zamówisz na stronie www.colorcuts.mt