Wiele dziewczyn codzienną pielęgnację włosów uzupełnia wzmacniającymi herbatkami lub suplementami diety. Zazwyczaj są to mikstury o mdłym smaku lub trudne do połknięcia pigułki. Na rynku kosmetycznym pojawił się jednak nowy preparat, który wypielęgnuje twój skalp. Są to Sugar Bear Hair, czyli niebieskie tabletki w kształcie misia.

sugar.jpgTabletki Sugar Bear Hair promują siostry Kardashian. Skoro Khloe i Kylie stosują ten preparat, to naprawdę powinien być dobry. Misiowe tabletki przeznaczone są do słabych, zniszczonych i matowych włosów. Dzięki witaminom i minerałom w nich zawartych dogłębnie wypielęgnują włosy i zadbają o skórę głowy. Sugar Bear Hair zawierają takie oto witaminy: A, C, D, E, B6 i B12. W skład tabletek wchodzą również: kwas foliowy, biotyna, cynk i panthenol. Za słodki smak odpowiada olejek kokosowy. Niebieski kolor uzyskano dodając barwnik bezpieczny dla zdrowia.

Jedno opakowanie niebieskich misiów (60 tabletek) wystarczy na miesięczną kurację. Koszt zakupu słoiczka to około 130 złotych. Jak stosuje się Sugar Bear Hair? W ciągu dnia można spożyć maksymalnie 2 żelki. Całkowity czas kuracji to trzy miesiące. Niebieskich misiów nie rozpuszcza się w wodzie, nie połyka i nie gryzie, lecz ssie. W sieci możemy zamówić trzy opakowania, do których dołączono drewnianą szczotkę. Gadżet dokładnie rozczesze pasemka i pomoże ułożyć każdą fryzurę.

Podczas kuracji Sugar Bear Hair bardzo ważne jest, aby właściwie pielęgnować włosy. Nie powinno się ich farbować lub rozjaśniać, poddawać stylizacji na gorąco i nie przeprowadzać na nich kuracji z użyciem chemicznych substancji. Równie ważna jest codzienna pielęgnacja. Włosy należy oczyszczać delikatnie działającymi szamponami, stosować maseczki i odżywki, a także co jakiś czas podcinać końcówki.