Wzmacniający szampon miceralny z keratyną Nanoil Keratin Micellar Shampoo to absolutny przełom w domowej pielęgnacji włosów. Oczyszczająco-odżywcza formuła profesjonalnego kosmetyku sprawia, że pasma są nie tylko czyste, ale i odbudowane. To możliwe, dzięki odpowiedniemu doborowi składników, które pielęgnują włosy już na etapie mycia. To działa! 

 

Wzmacniające szampony z keratyną dosłownie zalały rynek kosmetyczny tak, że trudno wybrać ten najlepszy. Każdy z nich obiecuje spektakularne efekty, jak wygładzenie, odżywienie i nabłyszczenie włosów, ale ich nieprzyjazny dla włosów skład i wygórowana cena pozostawiają wiele do życzenia. Na tym tle pozytywnie odznacza się Nanoil Keratin Micellar Shampoo. Jego składniki nie tylko oczyszczają i odżywiają włosy, stanowiąc pierwszy krok do dalszej skutecznej pielęgnacji, ale i chronią je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. 

Jak działa Nanoil Keratin Micellar Shampoo – profesjonalny kosmetyk myjący do każdego rodzaju włosów? 

  1. Oczyszcza i detoksykuje skórę głowy. Piękno włosów tkwi także w tym, jaki jest stan skóry głowy. To od jej kondycji zależy, czy włosy będą dobrze rosły i nie będą wypadały. Dlatego kosmetyk myjący  powinien dbać o skalp. Szampon miceralny z keratyną od Nanoil usuwa z jego powierzchni wszystkie toksyczne substancje, a także resztki kosmetyków do stylizacji czy nadmiar sebum. Dzięki temu, że dobrze się pieni, nie ma potrzeby stosowania nadmiaru specyfiku. Szampon łatwo także spłukać, co czyni go wygodnym w codziennym użyciu. 
  2. Przywraca prawidłowe pH. Odpowiedni odczyn pH zarówno włosów, jak i skóry głowy jest lekko kwaśny. Dlatego warto utrzymać ten stan, by nie dopuścić do rozwoju szkodliwych bakterii, odpowiedzialnych na przykład za łupież czy łojotok. Takie pH sprawia, że włosy i skóra dłużej zachowują świeżość, a kosmetyki przywracają włosom blask, bo domykają łuki włosów. Dzięki temu pasma są mniej podatne na zniszczenia, a w przypadku włosów farbowanych – także na wypłukiwanie koloru. Prawidłowe pH sprzyja także usuwaniu z włosów resztek  szamponu i innych kosmetyków.
  3. Usuwa zanieczyszczenia z włosów. Szampon Nanoil skutecznie oczyszcza włosy, bo zawiera micele, które działają jak magnes, wyłapując zanieczyszczenia i sprawiając, że kosmetyk myje skuteczniej. Jednocześnie to związki działające bardzo delikatnie, które dbają o równowagę skóry głowy. Dzięki ich działaniu włosy są lekkie, sypkie i nawilżone. Dokładne oczyszczenie ma za zadanie pomóc we wnikaniu substancji aktywnych zawartych w szamponie.  Nanoil micelarny szampon z keratyną
  4. Wspiera odbudowę i regenerację włosów. Kluczem do doskonałego wzmocnienia i odbudowy kosmyków są składniki Nanoil Keratin Micellar Shampoo. Kosmetyk zawiera przede wszystkim hydrolizowaną keratynę, zwaną włosem w płynie. To ona –  dzięki drobnym cząsteczkom – wnika w głąb struktury włosa i odbudowuje go, oraz lekko usztywnia. Keratyna uzupełnia ubytki w strukturze włosów, poprawia ich wygląd i wzmacnia kosmyki. Drugim składnikiem jest olej rycynowy, który dba o prawidłowe nawilżenie, nadaje włosom blask i miękkość, a także pielęgnuje skórę głowy.
  5. Ochrania włosy przed zniszczeniami. Dobroczynne działanie keratyny widać także na powierzchni włosów.  To ona tworzy na każdej łodydze tak zwany film, który zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z powierzchni. Dzięki odbudowie łańcuchów keratynowych i zamkniętym łuskom włosy nie są podatne na ponowne zniszczenia. Pasmom jest też zapewniona ochrona przed słońcem, mrozem, wiatrem i zanieczyszczeniami środowiskowymi.
  6. Przygotowuje włosy na dalszą pielęgnację. Odpowiednio oczyszczone włosy mogą chłonąć dobroczynne składniki zawarte w odżywkach i maseczkach. Nie przeszkadzają w tym zanieczyszczenia, resztki kosmetyków do stylizacji czy sebum. 
  7. Ogranicza plątanie się włosów. To znów zasługa keratyny i olejku rycynowego. Rozczesywanie włosów jest łatwiejsze wtedy, gdy końcówki nie są rozdwojone, a włosy są odpowiednio nawilżone, gładkie i lśniące. Te efekty  zapewnia regularne stosowanie szamponu miceralnego z keratyną Nanoil Keratin Micellar Shampoo. 

Keratynowy wzmacniający szampon do każdego rodzaju włosów od Nanoil jest dostępny w sprzedaży przez internet na stronie www.nanoil.pl z wygodną dostawą do domu. Przy okazji, warto spojrzeć na inne kosmetyki od Nanoil i uzupełnić pielęgnację fryzury o olejki, maski czy spraye do włosów.  

Podejrzyj w nowej zakładce(otworzy się w nowej zakładce)