Nanoil do włosów – gwiazda wśród olejków
źródło: nanoil.pl

Naturalne olejki i związane z nimi olejowanie włosów to najlepsze, po co możesz sięgnąć, aby odżywić, zregenerować i natychmiast upiększyć kosmyki. Nie bez powodu rynek kosmetyczny obfituje w olejki do włosów. Bywa, że poszukiwanie kosmyku idealnego kończy się niestety fiaskiem. Olejki do włosów mogą być bowiem naszpikowane silikonami, parabenami i szeregiem substancji, które bynajmniej nie służą włosom. Na tle całej gamy produktów do włosów jeden zdecydowanie się wyróżnia. Budzi podziw i uznanie wielu kobiet.

Olejek do włosów Nanoil jest elegancki, ekskluzywny i nigdy nie skrzywdzi twoich włosów. Nie zawiera bowiem parabenów, silikonów ani żadnych komedoennych substancji. To bogactwo drogocennych olejków, idealnie dobranych i zestawionych tak, aby pasowały do każdej z trzech porowatości włosów.

Olejek do włosów Nanoil to perfekcyjnie dopracowane 3 wersje produktu, z których każda ma nieco inny skład i służy do innego rodzaju włosów. Marka Nanoil wie bowiem, że każdy typ włosów wymaga nieco innych substancji, które w pełni zadbałyby o ich zdrowie. Nanoil to olejek do włosów występujący w trzech wariantach – dzięki czemu idealnie trafia w konkretne potrzeby włosów.

  • Nanoil podczas aplikowaniaOlejek Nanoil do włosów niskoporowatych pomoże tym włosom, które są grube, mocne i ciężkie, ale pozbawione objętości. Często się przetłuszczają i niezwykle trudno dobrać do nich odpowiednią pielęgnację.
  • Olejek Nanoil do włosów średnioporowatych pomoże tym włosom, które zaczynają niszczeć i sprawiają lekkie kłopoty w stylizacji. Takie włosy są cienkie, puszą się lub elektryzują, a ich końce zaczynają się przesuszać lub rozdwajać. Włosy te zaczynają słabnąć od podstawy, czyli od cebulek włosów i wypadają w nadmiarze.
  • Olejek Nanoil do włosów wysokoporowatych pomoże tym włosom, które są ekstremalnie zniszczone i przesuszone. Takie włosy straciły blask, witalność, sprężystość. Zaczynają się łamać, a nawet kruszyć. Szybko oddają wilgoć i wodę, więc ciężko jest wyrównać ich gospodarkę wodno-lipidową. Wyglądają nieestetycznie, zwłaszcza wówczas, gdy ich końce zaczynają się przesuszać i rozdwajać.

Każda z trzech wersji Nanoil ma tak dobrane składniki, aby w pełni odżywiły i regenerowały włosy oraz dostarczyły im takich substancji, jakich potrzebują do zachowania zdrowia i piękna. W składzie każdego z nich znajdują się zatem inne naturalne olejki – dopasowane do porowatości włosów oraz inne, wyjątkowe substancje wspomagające (należą do nich m.in. panthenol, keratyna, lanolina, jedwab, filtr UV).

Marka Nanoil wie, że nie istnieje jeden uniwersalny specyfik, który zadba o każdy rodzaj włosów. Wieloletnie badania nad strukturą i porowatością włosów wykazują, że każdy z trzech rodzajów włosów ma inne potrzeby i należy dostarczyć m inne składniki. Nieodpowiednia pielęgnacja nie tylko nie pomoże włosom, ale również przyczyni się do pogorszenia ich wyglądu i kondycji. Dlatego właśnie 3 wersje olejku Nanoil są tak rewolucyjnym pomysłem. Wystarczy zdefiniować wygląd swoich włosów, odkryć ich porowatość i… zacząć używać Nanoil… a można to robić na wiele sposobów.

Nanoil to nie tylko kuracja skóry głowy. To pełnowymiarowa pielęgnacja. Dzięki Nanoil z twojej łazienki zniknie maska do włosów, fluid dyscyplinujący pasma, spray termoochronny, lotion wygładzający włosy, preparat nabłyszczający i serum na zniszczone końcówki. Nanoil zastąpi w pełni wszystkie te kosmetyki. Można go bowiem używać zarówno na skórę głowy i włosy (opcja ze zmywaniem oleju), jak i a suche lub wilgotne pasma bez spłukiwania. Jak chcesz, kiedy chcesz, a nawet gdzie chcesz – olejek do włosów Nanoil ma nieskończenie wiele możliwości.

 

CZY WIESZ, ŻE…

naturalne olejki to skoncentrowana moc naturalnych składników pielęgnacyjnych wytłoczonych z nasion i pestek najcenniejszych roślin rosnących w różnych zakątkach Ziemi. Są one źródłem flawoniodów, minerałów, witamin i dobrych kwasów tłuszczowych. Żadna inna substancja nie może z nimi konkurować, jeśli chodzi o pielęgnację i regenerację włosów.

porowatość włosów, to jedno z najważniejszych kryteriów określających to, jakiej kondycji są twoje włosy, czego im potrzeba do pielęgnacji i w jaki sposób powinnaś je odżywiać. Porowatością włosów nazywa się stopień odchyleń łusek na powierzchni włosów. Wyróżnia się 3 rodzaje porowatości: niską, średnią i wysoką. Im wyższa porowatość włosów, tym bardziej są one zniszczone.

olejowanie włosów to zabieg pielęgnacyjny polegający na nałożeniu na włosy lub (najlepiej) włosy oraz skórę głowy naturalnego olejku lub dobrze dobranej mieszanki olejów. Olejki muszą być dobrane do porowatości włosów, aby ich cząsteczki idealnie dopasowały się do stopnia rozchylenia łusek na powierzchni włosów.