Dlaczego zmarszczki i cienie pod oczami są tak uciążliwe? Po pierwsze, postarzają nas o kilka lat i wyglądają nieestetycznie. Po drugie, świadczą o naszym trybie życia. Jeżeli źle odżywiasz się, długo pracujesz przed komputerem, nie wysypiasz się, używasz nieprawidłowo dobranych kosmetyków, to nieświadomie pogarszasz kondycję cery. Skóra staje się sucha, wiotka i uwrażliwiona. Pojawiają się zmarszczki (tzw. kurze łapki), worki i cienie pod oczami. Na szczęście jest sposób, aby poprawić stan skóry. Wystarczy regularne nawilżanie, chłodzenie i masaż, aby nasza twarz znów wyglądała ładnie i młodo.

Kosmetyk pielęgnujący marki Sampar Eye Rule walczy z pięcioma oznakami starzenia się skóry pod oczami. Zalicza się do nich: nieprawidłowe napięcie, wiotkość, przesuszenie, brak odpowiedniej cyrkulacji krwi, zanieczyszczenia środowiska. Brak jędrności skutkuje pojawieniem się worków i obwisłej skóry w okolicach oczu. Suchość wiąże się z większym ryzykiem uszkodzeń mechanicznych i chemicznych, a także obniżeniem odporności. Cienie pod oczami pojawiają się wtedy, gdy zaburzone jest mikrokrążenie pomiędzy komórkami skóry. Kiedy skóra jest odwodniona i zmęczona, występuje większe ryzyko przenikania przez nią wolnych rodników i innych zanieczyszczeń pochodzących ze środowiska zewnętrznego.

sampar

Eye Rule marki Sampar wygładza zmarszczki i rozjaśnia przebarwienia, redukuje opuchnięcia i cienie pod oczami, nawilża i odżywia, poprawia ukrwienie naskórka, wspomaga produkcję kolagenu. Dzięki zawartości naturalnych składników kompleksowo pielęgnuje skórę. Wśród tych substancji znajdziemy między innymi: działający przeciwutleniająco olej z nasion maliny, peptydy spłycające zmarszczki i inne składniki, które ochraniają i uelastyczniają skórę.

Jak należy używać Eye Rule marki Sampar? Produkt wyposażony jest w chłodzącą kulkę, która rozprowadza kosmetyk na skórze wokół oczu. Eye Rule stosuje się rano na głębokie zmarszczki mimiczne i cienie pod oczami. Aplikację rozpoczyna się od wewnętrznego kącika oka, a kończy na zewnętrznym. Kosmetyk nanieść można także na nieruchomą powiekę, aby pozbyć się opuchlizny spowodowanej zmęczeniem lub brakiem snu. Dla lepszych efektów produkt Sampar można schłodzić w lodówce.