Skóra wokół oczu jest bardzo wrażliwa na działanie wielu czynników pochodzących ze środowiska zewnętrznego. Na szczęście marka Lancome wie, w jaki sposób odjąć lat każdej kobiecie. I właśnie dlatego stworzyła krem przeciwzmarszczkowy Absolue Yeux Precious Cells.

Zmarszczki wokół oczu – przyczyny.

Przyczyn powstawania zmarszczek wokół oczu jest bardzo dużo. A nie są to jedyne niedoskonałości, na które narażone są kobiety. Zmarszczki w okolicy oczu są wynikiem bogatej mimiki twarzy. Mrużenie, szerokie otwieranie i pocieranie jeszcze bardziej wpływa na powstawanie zagłębień w skórze. Ponadto kondycję skóry pogarszają brak snu, praca przed komputerem, stres, używki. W okolicy oczu powstać mogą także inne niedoskonałości, które spowodują, że będziemy wyglądać na zmęczone lub zaniedbane. Chodzi tu przede wszystkim o opuchnięcia i cienie pod oczami. Pojawiają się one głównie wtedy, kiedy mamy za sobą nieprzespaną noc lub nadmiernie stosujemy używki (papierosy, alkohol).

lancome34

Krem pod oczy Absolue Yeux Precious Cells od Lancome.

Marka Lancome wie, jak zaradzić zmarszczkom i cieniom pod oczami. Skórę wokół oczu należy regularnie nawilżać i odżywiać. Składniki kosmetyku wpływają na regenerację komórek naskórka, przyspieszają produkcję kolagenu, wzmacniają połączenia komórkowe i dotleniają głębsze partie skóry. Dodatkowo spłycają zmarszczki, redukują cienie i opuchnięcia pod oczami. Krem sprawia, że skóra jest gładka, miękka i rozjaśniona. Absolue Yeux Precious Cells od Lancome był testowany dermatologicznie i okulistycznie, dlatego może być stosowany przez osoby z wrażliwą skórą twarzy oraz aparatem wzrokowym.

W pielęgnacji okolic oczu ważna jest także aplikacja kremu Absolue Yeux Precious Cells marki Lancome. Niewielką ilość kosmetyku nakłada się w okolice oczu i opuszkami palców delikatnie wklepuje. Produkt należy nałożyć również na nieruchomą powiekę. Aplikację zaczyna się od wewnętrznego kącika oka, przez skórę pod okiem, zewnętrzny kącik oka i górną powiekę, by skończyć znów w wewnętrznym kąciku oka.