Wielkimi krokami zbliża się wiosna. Nic więc dziwnego, że popularne marki kosmetyczne szturmują rynek sezonowymi nowościami. Wiosna 2016 zapowiada się pastelowo, kolorowo i bardzo świeżo. Delikatne propozycje kosmetyków zaprezentowała także marka Essence, która wychodzi z serią wiosennych produktów. Co znajdziemy wśród wiosennych nowości Essence? Jakie propozycje madla nas Essence na wiosnę 2016?


                                                 essenseessenceessense


Essence to uwielbiana przez kobiety marka, a to ze względu na jej przyjaznącharakterystykę. Mocno konkurencyjne ceny, duży wybór w palecie produktów i oczywiście bardzo dobra jakość kosmetyków – o cechy tej marki. Essence to również marka ekologiczna, bo produkty kosmetyczne wychodzące spod jej skrzydeł nie są testowane na zwierzętach. Nic dziwnego, że wiele kobiet z utęsknieniem czeka na nowości od Essence. Co marka proponuje na nadchodzącą wiosnę?

W zbliżającym się, wiosennym sezonie Essence stawia przede wszystkim na innowacyjne formuły nowych produktów, ale również dobrze znanych produktów. Nie zabraknie nowych odcieni i kilku zaskakujących nowości. Kosmetyczne propozycje od marki na sezon wiosna-lato 2016 to na pewno pozycja obowiązkowa każdej fanki makijażu. Jakich kolorów możemy się spodziewać?

Podobnie, jak inne marki kosmetyczne, w tym roku Essence stawia na kultowe już i nie wychodzące z mody odcienie nude oraz pastele. Wśród wiosennych propozycji nie zabraknie trendu, który ma królować tej wiosny, czyli bieli pod wieloma postaciami. W kosmetykach Essence znajdziemy ją nie tylko w lakierach do paznokci, ale również w eyelinerach oraz cieniach do powiek. Pastelowe kolory kosmetyków także będą obecne w nowej serii.

Wśród propozycji kosmetycznych na wiosnę 2016 nie zabraknie także lakierów Essence o metalicznych kolorach, które odnoszą się do wiosennego trendu zapowiedzianego już na wybiegach. Essence nie zapomniało również o kosmetykach do makijażu smoky eye i dorzuciło na ciepłe dni nowy zestaw do konturowania twarzy. Pośród produktów takich, jak lakiery do paznokci, eyelinery, podkłady, tusze do rzęs i wiele innych, Essence proponuje także kilka pozycji na bazie organicznych składników.