MAC Cosmetics to jedna z ulubionych marek kobiet na całym świecie. Nic dziwnego. Kosmetyki, które mają w swojej ofercie, charakteryzują się najwyższą jakością. Ekskluzywna marka wychodzi z nową kolekcją produktów, która jest nie lada gratką dla fanów. Dlaczego? MAC przedstawia limitowaną edycję Faerie Whispers – prosto ze świata baśni!

Faerie Whispers Collection

Która kobieta nie chciałaby czasami przenieść się do świata baśniowych księżniczek? Limitowana seria kosmetyków marki MAC to produkty inspirowane wróżkami, które mają przenosić w świat niezwykłych, niezapomnianych bajek. Z czym kojarzą się bajkowe wróżki? To niewinne istoty, zalotne w swojej niedojrzałości, otulone magicznymi kolorami, niezwykłym blaskiem i wyjątkowo delikatne. Właśnie taka jest kolekcja Faerie Whispers od marki MAC.

Bajkowe kosmetyki

MAC

Faerie Whispers od MAC Cosmetics to linia produktów inspirowanych bajkowym światem i delikatnością wróżek. Jakie są kosmetyki z edycji Faerie Whispers? Przede wszystkim, niezwykłe!

1. Bogata paleta intensywnych i delikatnych kolorów.
2. Kosmetyki dające bajkowy efekt makijażu.
3. Matowe i połyskujące wykończenia.
4. Produkty otulające blaskiem prosto z bajki.

Limitowana edycja

Fani marki MAC będą zachwyceni, ponieważ w edycji Faerie Whispers znajdą się kosmetyki, które niestety nie zagoszczą na stałe w ofercie marki. To duża gratka dla miłośników limitowanych kolekcji kosmetycznych. Faerie Whispers to bogactwo bajkowych kosmetyków, które zachwycają nie tylko jakością.

Największym hitem tej kolekcji są Foiled Shadow, czyli foliowe cienie do powiek o połyskującym lub matowym wykończeniu, za pomocą których można stworzyć niesamowicie efektowne makijaże. Faerie Whispers to również seria metalicznych lakierów do ust, perłowych szminek i błyszczyków, rozświetlających różów i pudrów do twarzy, a także bajkowych pędzli. Nie da się nie zawiesić oka na tych produktach!