Piękne, grube i długie – właśnie taka jest definicja idealnych rzęs dla każdej kobiety. Jednak nie każda z pań może takimi wachlarzami naturalnych włosków się pochwalić. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na kępki do samodzielnej aplikacji w domu od Nanolash!

Samodzielne przedłużanie rzęs w domu – czy to realne?

Większość kobiet lubi eksperymentować z różnymi kosmetykami i zabiegami upiększającymi. W kwestii przedłużania rzęs dają o sobie jednak znać pewne ograniczenia. Panie mogą zdecydować się na tusze do rzęs, przedłużanie trwałe lub doklejanie rzęs na pasku. Każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety.

Tusze do rzęs rzadko kiedy dają zadowalające efekty. Trwałe przedłużanie osłabia naturalne włoski. Z kolei codzienne doklejanie rzęs na pasku jest wyjątkowo czasochłonne, a i tak mogą się one odkleić w najmniej spodziewanym momencie.

Kępki DIY Lash Extensions to innowacyjna propozycja od Nanolash, której nie można przegapić. Są to rzęsy do samodzielnej aplikacji w domu, które oferują trwałość aż do 5 dni. To idealna alternatywa dla kobiet, które nie decydują się na trwałą aplikację i chcą eksperymentować w zaciszu własnego domu!

Kępki DIY Eyelash Extensions – jeden produkt, różne wersje

Producent Nanolash zadbał o to, by kępki do samodzielnej aplikacji sprostały oczekiwaniom współczesnych kobiet. Panie mogą zdecydować się na:

  • jedno opakowanie kępek DIY Lash Extensions – składa się ono z 36 kępek w 3 różnych rozmiarach: 10, 12 i 14 mm. Do wyboru jest aż 8 modeli!
  • zestaw do przedłużania rzęs – w nim, oprócz standardowych kępek, panie znajdą także bonder, sealer, pęsetę oraz remover.

Łatwo można się domyślić, że dzięki różnym rozmiarom, każda z kobiet dostaje wręcz nieograniczone możliwości w zakresie manipulowania stylizacją. Stworzenie kompozycji z rzęs w rozmiarze 10 i 12 mm sprawi, że będą one idealne na co dzień. Z kolei wykorzystanie kępek 12 i 14 mm pozwoli na stworzenie stylizacji w typie Hollywood Volume.

Dlaczego kępki DIY Lash Extensions są warte uwagi?

Dzięki kępkom DIY Lash Extensions panie mogą zrealizować swoje marzenia o samodzielnym przedłużeniu rzęs w domu. Sztuczne rzęsy do domowej aplikacji sprawdzają się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i amatorskiego.

Są to rzęsy wygodne w aplikacji, których doklejenie nie powinno zająć więcej niż 10 minut. Wystarczy jedynie:

  • wykonać uprzedni demakijaż oka tak, aby na rzęsach nie znajdowały się resztki kosmetyków;
  • nałożyć cienką warstwę bondera i odczekać 30-60 sekund, by nabrał on pełnej lepkości;
  • w międzyczasie wybrać kępki do aplikacji i za pomocą pęsety umieścić je około 1 mm od linii rzęs, a następnie docisnąć pęsetą;
  • całość można pokryć sealerem, aby pozbyć się lepkiej warstwy.

Z tą aplikacją poradzi sobie każda kobieta, nawet jeśli wcześniej nigdy nie próbowała samodzielnie przedłużyć swoich rzęs.

rzęsy w kępkach

Jedną z największych zalet kępek do samodzielnego przedłużania rzęs od Nanolash jest ich ekonomiczność. W opakowaniu znajduje się 36 gotowych kępek, a na jedną aplikację, średnio zużywa się 4-5 kępek. W finalnym rozrachunku opakowanie wystarczy na około 4 aplikacje!

Kępki DIY Lash Extensions – podsumowanie

Lekkie kępki do rzęs od Nanolash to produkt, który zasługuje na umieszczenie go w kategorii premium. Są to rzęsy do przedłużania w kępkach, których aplikacja zajmuje jedynie 10 minut – bez specjalnego przygotowania.

Dzięki ogromnej różnorodności modeli i kilku rozmiarom do wyboru, kępki DIY pozwalają na wykonanie dowolnej stylizacji, która utrzyma się przez 5 dni. Panie mogą skorzystać z krótszych kępek, jeśli zależy im na delikatnej oprawie oczu, ale mogą także postawić na rzęsy typu Russian Volume!