Triwings to technologia łączenia dwóch źródeł światła: czerwonego i żółtego. Tak skomponowane światło LED pozwala zredukować zarówno te rozstępy, które dopiero powstają (czerwone), jak i te, które powstały dużo wcześniej (białe). Jak wygląda zabieg Triwings i dla kogo jest przeznaczony?

triwings.jpgTriwings – dla kogo?

Na zabieg Triwings może zdecydować się każdy, kto chce się pozbyć rozstępów świeżych lub utrwalonych. Nie ma żadnych przeciwwskazań do zabiegu ani ograniczeń co do miejsca występowania rozstępów.

Triwings – przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu Triwings polega na znieczuleniu świeżych rozstępów za pomocą kremu z lidokainą i prylokainą.

Jak wygląda zabieg Triwings?

Znieczuloną skórę nakłuwa się za pomocą przyrządu, który przypomina ostro zakończony długopis. Nakłucia są bezbolesne i wykonuje się je tylko podczas pierwszej sesji. Konsekwencją nakłuć jest ciemnienie rozstępów. Naświetlenie komórek skóry czerwonym i żółtym światłem powoduje ściągnięcie skóry. Zabiegi powtarza się dwa razy w tygodniu, co ma na celu całkowite wyeliminowanie rozstępów.

Po zabiegu Triwings

Po pierwszym zabiegu Triwings nakłute miejsca są zaczerwienione i swędzą oraz tworzą się na nich strupki, których nie można odrywać. Z czasem strupki bledną i znikają.

Triwings – powikłania

Zabieg Triwings nie niesie za sobą żadnego ryzyka – jest całkowicie bezpieczny.

Triwings – efekty

Na ostateczny efekt zabiegu Triwings trzeba poczekać do 3 miesięcy, ale poprawę można zauważyć już po 2 tygodniach od zabiegu. Najlepsze efekty uzyskuje się po odbyciu minimum 10 sesji Triwings.

Triwings – inne zastosowania

Triwings to metoda, za pomocą której leczy się nie tylko rozstępy, lecz także inne problemy skóry. W ramach Triwngs wykonuje się zabiegi przeciw starzeniu skóry. Triwings sprawdzi się także przy stymulacji skóry głowy i mieszków włosowych w celu przyspieszenia wzrostu włosów i poprawy ich struktury. Jest pomocna przy leczeniu blizn, trądziku i łuszczycy oraz przyspiesza proces gojenia ran.

Triwings – cena

Dwumiesięczna kuracja w ramach zabiegu Triwings kosztuje tyle, ile najtańsze i najmniejsze używane auto. Na dwumiesięczną kurację składa się aż 16 zabiegów (po 2 w każdym tygodniu).