najlepsze serum do twarzy z witaminą c Nanoil

Przeczytanie tego tekstu zajmie ci nie dłużej niż 2 minuty, ale informacje które zdobędziesz, okażą sie bezcenne. Prawdopodobnie na zawsze odmienią twoją pielęgnację na lepsze! W tym artykule dowiesz się: 

1. Dlaczego stabilna witamina C to sekret idealnej skóry.

2. Dlaczego Nanoil Vit. C to najlepsze serum do twarzy. 

FENOMENALNA WITAMINA C W PIELĘGNACJI 

Witamina C to królowa witamin i najlepszy składnik kosmetyczny! Przede wszystkim dlatego, że jest dobrze przebadana i znana od lat. Jak dotąd nie znalazł się składnik, który dziabałby na skórę tak dobrze (i w taki sposób), jak witamina C. Ma wiele zalet: rozjaśnia przebarwienia, poprawia wygląd skóry, ponieważ ujednolica koloryt i dodaje blasku.  Jest w stanie spłycić zmarszczki, rewitalizuje cerę i chroni ją przed fotostarzeniem. Witamina C to kwas askorbinowy, w związku z czym przyczynia się do stopniowej odnowy skóry.

JAKA FORMA WITAMINY C JEST NAJLEPSZA?

Aby witamina C skutecznie pielęgnowała twoją skórę, warto wybrać jej najlepszą formę. Czy wiesz, ze na rynku kosmetycznym istnieje kilka różnych, syntetycznych odmian witaminy C? to dlatego, że czysty kwas askorbinowy jest niestanilny – rozpada się pod wpływem światła i temperatury, nie dociera do skóry w takiej ilosci w jakiej trzeba. Ale niektóre syntetyczne formy witaminy C bywają również niestabilne lub mniej skuteczne. Trzeba wybrać najlepszą z możliwych. Jest nią etylowana postać czystej witaminy C, czyli 3-0 etylowy kwas askorbinowy. Działa szybko, skutecznie i nie podrażnia skóry tak, jak inne syntetyczne wersje. Ta forma witaminy C znajduje się w serum do twarzy Nanoil Vit. C.

SERUM DO TWARZY NANOIL VIT.C – NAJLEPSZE!

Jakie jest najlepsze serum do twarzy z witaminą C? Nie ma do tego wątpliwości- to Nanoil, ze swoją stabilną witaminą C, wzmocnioną ekstraktem z azjatyckiej punarnava. Roślina jest równie silnym antyoksydantem, cenionym od stuleci w Azji i Ameryce Południowej. Podobnie jak witamina C, punarnava spłyca zmarszczki i minimalizuje przebarwienia, walcząc o piękną, gładką cerę bez skazy.

Serum Nanoil to doskonała formuła: lekka i aksamitna, bez ciężkich olejów czy silikonów. Sprawia, że kosmetyk szybko się wchłania i doskonale zachowuje się pod makijażem. Serum jest idealne zarówno w dziennej jak i wieczornej pielęgnacji.

JAKIE EFEKTY DA CI SERUM NANOIL VIT. C?

  • rozjaśnienie cery, spłycenie zmarszczek i przebarwień,
  • ujednolicony koloryt  skóry,
  • zwiększona elastyczność i nawilżenie cery,
  • wypoczętą cerę bez niedoskonałości,
  • ochronę  przed toksynami i UV.

GDZIE KUPISZ NANOIL VIT C?

Nanoil jest popularny! To najczęściej wybierane przez kobiety serum do twarzy, dlatego kupisz je w większości dużych drogerii internetowych, a także na stronie producenta, gdzie możesz poznać inne doskonałe kosmetyki Nanoil do twarzy, ciała i włosów.  Zajrzyj na www.nanoil.pl i ciesz się pielęgnacją na najwyższym poziomie!