zestaw do lifting rzęs

Cienkie i słabe włoski? Z tym problemem boryka się tysiące kobiet na całym świecie. Przedłużanie rzęs, czy doklejanie sztucznych kępek na pasku nie zawsze jest rozwiązaniem. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na Nanolash Lift Kit – zestaw do liftingu i laminacji rzęs w domu.

Na czym polega lifting i laminacja rzęs?

Wiele dziewczyn szuka metody na to, by przedłużyć, podkręcić i pogrubić włoski, a jednocześnie ich nie obciążać. Jednak nie jest to takie proste. Sam cykl życia rzęsy jest wyjątkowo krótki i wynosi jedynie kilka miesięcy. Po tym czasie włosek wypada, a na jego miejsce pojawia się nowy – krótki i cienki.

Agresywne kosmetyki, nieodpowiednia pielęgnacja, a także niektóre zabiegi kosmetyczne sprawiają, że struktura rzęs jest jeszcze bardziej naruszona. W tym wypadku, aby uzyskać spektakularne efekty, trzeba je w pierwszej kolejności odbudować. Właśnie dlatego tak często rekomendowany jest lifting rzęs, który działa na włoski podwójnie.

Już na samym początku procesu laminacji stają się one długie, grube i podkręcone. Z drugiej zaś strony, sama struktura włosków jest odpowiednio odbudowana za pośrednictwem bogatych w składniki odżywcze preparatów. Dzięki laminacji rzęs, ich kondycja i wygląd ulegają znacznej poprawie.

laminacja rzęs w domu zestaw

Laminowanie rzęs w domu? Dzięki Nanolash Lift Kit jest to możliwe!

Skoro laminowanie rzęs to zabieg, który potrafi całkowicie zmienić ich oblicze, to dlaczego nie zdecydować się na to w domu? Zabiegi w salonach kosmetycznych zawsze dość dużo kosztują, a znalezienie wolnego terminu może graniczyć z cudem.

Rozwiązaniem okazuje się zestaw Nanolash Lift Kit, który pojawił się niedawno na rynku. Składa się on z trzech preparatów:

  • Lift – Step 1;
  • Fix – Step 2;
  • Keratin Booster – Step 3;

Dodatkowo w zestawie znajdują się silikonowe wałeczki w 3 rozmiarach, klej do ich mocowania Lift Lash Glue oraz pozostałe akcesoria do wykonania całego zabiegu.

WAŻNE!

W zestawie Nanolash Lift Kit panie znajdą 10 saszetek z każdego preparatu. Oferują one pojemność 0,5 mililitrów. Oznacza to, że za pomocą jednego zestawu, można przeprowadzić aż 10 domowych laminacji rzęs.

Profesjonalny zestaw do liftingu rzęs zawiera produkty wysokiej jakości. Wystarczy zwrócić uwagę na sam skład preparatów. Na etykiecie wyszczególnione są takie substancje jak np.:

  • olej z pestek winogron;
  • olej z awokado;
  • olej kokosowy;
  • olej abisyński;
  • witaminy.

Dzięki temu możliwa jest dogłębna odbudowa rzęs, a także uzupełnienie wiązań keratynowych w ich strukturze.

zestaw do laminacji rzęs w domu

Jak powinno wyglądać laminowanie rzęs w domu?

Laminowanie rzęs w domu? Zestaw Nanolash Lift Kit spieszy z pomocą. Jest on przeznaczony nie tylko dla profesjonalnych stylistek. Może z niego skorzystać każda z dziewczyn, nawet bez większego doświadczenia.

Wystarczy odpowiednio przygotować włoski. Należy je oczyścić, oddzielić górne od dolnych, a następnie zamocować na powiece wałeczki w wybranym rozmiarze. Kolejno aplikuje się preparaty zgodnie z kolejnością, w której zostały one oznaczone. Cienką warstwę nakłada się około 1 milimetr od linii powieki, a następnie wyczesuje ku górze. Każdy produkt powinien pozostać na włoskach przez 7-10 minut, po czym można go usunąć i nałożyć kolejny.

Po zakończeniu będzie można natychmiast podziwiać efekt liftingu rzęs w domu. Włoski są zabezpieczone przed uszkodzeniami, pięknie podkręcone, wydłużone i pogrubione. W takim wypadku jedna warstwa tuszu okaże się całkowicie wystarczająca.

Nanolash Lift Kit, czyli laminowanie rzęs w domu – podsumowanie

Długie, podkręcone, odbudowane i pogrubione – właśnie takie mogą być rzęsy po wykonaniu domowego liftingu z Nanolash. Wykonanie liftingu rzęs zajmuje jedynie kilka chwil, a efekty zawsze są spektakularne.

Zestaw do laminacji i liftingu od Nanolash to rozwiązanie rzęsowych problemów większości kobiet. Dodatkowo, efekt może utrzymać się przez 8 tygodni. Czy nie brzmi to jak spełnienie marzeń każdej z pań?