Marka Annabelle Minerals znana jest z produkcji kosmetyków mineralnych. Dlaczego te produkty są tak chętnie wybierane przez kobiety? Otóż mają łagodne działanie, dają niesamowite efekty, a naturalne składniki najlepiej oddziałują na skórę.

Podkłady Annabelle Minerals dzielą się na matujące, rozświetlające i kryjące. Dla osób z mieszaną lub tłustą skórą twarzy najbardziej odpowiednie będą kosmetyki matujące. Pochłaniają nadmiar sebum, zapobiegają świeceniu się twarzy i mają działanie łagodzące stany zapalne skóry. Do tego, kamufluje niedoskonałości, reguluje pracę gruczołów łojowych  i ma właściwości antybakteryjne. Podkłady rozświetlające polecane są osobom z poszarzałą i dojrzałą cerą. Nadają skórze blasku i sprawiają, że twarz staje się odświeżona i promienna. Połyskujące drobinki na pewno uatrakcyjnią nasz makijaż. Osobom, które zmagają się z niedoskonałościami cery lub cieniami pod oczami, poleca się mocno kryjące podkłady Annabelle Minerals.

Nie dość, że pomogą stworzyć piękny i naturalny makijaż, to do tego leczą i upiększają cerę. Podkłady Annabelle Minerals zawierają bowiem substancje, które poradzą sobie z niedoskonałościami skóry. Zaliczymy do nich między innymi cynk i miki. Produkty mają delikatną konsystencję, która dopasowuje się do kolorytu cery, nie tworząc przy tym smug i plam. W jednym opakowaniu mieszczą się 4 gramy lub 10 gramów tego cennego pyłku.

Jak aplikuje się podkłady Annabelle Minerals? Do wykonania makijażu użyj pędzla z naturalnym włosiem. Aby uzyskać lepszy efekt, spryskaj go wodą termalną lub ulubionym hydrolatem. Niewielką ilość podkładu wysyp na wieczko słoiczka. Pyłek zbierz pędzlem, a jego nadmiar delikatnie otrzep. Do uzyskania zadowalającego rezultatu wystarczy niewielka ilość podkładu. Pamiętaj, aby kosmetyk równomiernie rozprowadzić na skórze i rozetrzeć poza linię żuchwy. Jeżeli chcesz, możesz nałożyć kolejną warstwę podkładu.