Codzienna pielęgnacja brwi nie jest taka prosta jak na pierwszy rzut oka może się wydawać. Ze względu na ważne funkcje, które brwi spełniają dla naszego organizmu, wymagane jest zastosowanie specjalistycznych produktów. Jednym z nich jest odżywka do brwi Nanobrow zapewniająca wzrost, wzmocnienie i odżywienie.

nanobrow

Czemu brwi są tak ważne dla człowieka?

Brwi są łukowatymi wypukłościami znajdującymi się nad oczodołami. Porastają je włoski, które u różnych osób są bardziej gęste lub mniej, krótsze bądź dłuższe, jaśniejsze albo ciemniejsze. Brwi chronią oczy przed wodą deszczową i potem spływającymi z czoła. Niestety bardzo często są narażone uszkodzenia i osłabienie. Dzieje się tak z wielu powodów – oto najważniejsze z nich:

 • brak odpowiednich składników odżywczych,
 • zbyt mocny demakijaż lub jego brak,
 • niewłaściwy makijaż,
 • nieodpowiednia pielęgnacja,
 • nieumiejętna regulacja brwi,
 • niepoprawnie wykonane zabiegi upiększające.

Nanobrow – odżywka stymulująca wzrost brwi

Odżywka do brwi Nanobrow to kosmetyk, który kondycjonuje i pielęgnuje brwi i skórę łuku brwiowego. Jest polecany wszystkim, którzy mają:

 • problem z zapuszczeniem brwi,
 • krótkie, przerzedzone i cienkie brwi,
 • zbyt jasne brwi w stosunku do koloru włosów,
 • kłopot z wypadaniem brwi,
 • osłabione cebulki włosowe.

ulubiona odżywka do brwi nanobrow

Odżywka do brwi Nanobrow – działanie

Działanie odżywki do brwi Nanobrow polega przede wszystkim na stymulowaniu wzrostu brwi. Poza tym produkt wydłuża, zagęszcza, pogrubia i przyciemnia brwi. Odżywka Nanobrow regeneruje, wzmacnia i odżywia włoski, zapobiegając jednocześnie ich wypadaniu. Kosmetyk dba także o nawilżenie brwi i skóry, co przekłada się na lepszą kondycję i ładniejszy wygląd tej części twarzy. Odżywka do brwi Nanobrow dostarcza także włoskom niezbędnych składników potrzebnych do wzrostu i wzmocnienia.

Jaki skład ma odżywka do brwi Nanobrow?

Odżywka do brwi Nanobrow zawiera również składniki aktywujące wzrost, pielęgnujące i kondycjonujące brwi. Znajdują się w niej między innymi: wyciągi i ekstrakty z kiełków pszenicy, soi, korzenia tarczycy bajkalskiej i żeń-szenia oraz arginina i panthenol. Ich działanie polega na:

 • zwalczaniu wolnych rodników i rewitalizowaniu – brwi są bardziej odporne na procesy starzeniowe i wypadanie,
 • nabłyszczaniu i uelastycznianiu – brwi jest łatwiej wymodelować, stają się ładniejsze i zdrowsze,
 • dotlenianiu i odżywianiu – do cebulek brwi trafia więcej składników odżywcznych, które mają wpływ na wzrost, zagęszczenie i wzmocnienie brwi,
 • nawilżające i hamujące ucieczkę wody – właściwe nawodnienie wpływa na prawidłową kondycję brwi i ułatwia ich pielęgnację.

najlepsza ODŻYWKA do brwi nanobrow

Odżywka do brwi Nanobrow – stosowanie

Odżywkę do brwi Nanobrow nakłada się po dokładnym oczyszczeniu twarzy i demakijażu oczu. Skóra i brwi muszą być czyste i suche, żeby produkt mógł w pełni zadziałać. Aplikator produktu jest łatwy w zastosowaniu, bo kształtem został dopasowany do łuku brwiowego. Do przeprowadzenia całej kuracji stymulującej wzrost brwi przewidziano jedną butelkę odżywki Nanobrow o pojemności 5 ml.

Jaka jest cena odżywki do brwi Nanobrow?

Cena odżywki do brwi Nanobrow jest adekwatna do jej skuteczności i niezawodnego działania. Poza tym produkt jest bardzo wydajny, a jego koszt na pewno zwróci ci się w ciągu trwania kuracji.

Czy odżywka do brwi Nanobrow jest godna polecenia?

Odżywka do brwi Nanobrow jest produktem skutecznym, godnym polecenia i najlepszym na rynku. Działa we wszechstronny sposób: stymuluje brwi do wzrostu i jednocześnie pielęgnuje skórę. Jest łatwa w zastosowaniu, a do tego bardzo wydajna. Zawiera wiele naturalnych składników, które aktywują brwi do wzrostu, wzmacniają i zapobiegają wypadaniu, nawilżają i kondycjonują.

Odżywkę do brwi Nanobrow można zamówić na stronie nanobrow.pl