Masz włosy zniszczone? Potrzebujesz maski, która zregeneruje je od środka i wzmocni od cebulek po same końcówki. Tak działa Nanoil Keratin Hair Mask – zdecydowanie najpopularniejsza i najlepsza maska do włosów z keratyną.

W ofercie marki Nanoil zagościła nowość: profesjonalne maski do codziennej pielęgnacji włosów. Stworzone pod okiem specjalistów lekkie formuły, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Nieważne, jakie masz włosy – Nanoil sprawi, że będą mocniejsze i naprawdę piękne.

Maski do włosów Nanoil

Jeśli jeszcze ich nie znasz, koniecznie musisz nadrobić zaległości i poznać maski do włosów Nanoil. Wyglądają jak wyciągnięte wprost z pierwszych stron ekskluzywnych magazynów kosmetyki, a dostępne są online w bardzo atrakcyjnej cenie. To luksus, na który może pozwolić sobie każda kobieta, która chce zadbać o swoje włosy jak najlepiej. Najlepiej, bo mocą składników wprost z natury.

 • Jeśli masz włosy suche, sięgnij po Nanoil Algae Hair Mask.
 • Dla włosów puszących się najlepsza będzie Nanoil Silk Hair Mask.
 • Włosy osłabione i matowe polubią Nanoil Argan Hair Mask.
 • W oczyszczaniu najlepsza jest Nanoil Charcoal & White Clay Hair Mask.
 • A jeśli masz włosy zniszczone, to tylko Nanoil Keratin Hair Mask.

Najlepsza dla włosów zniszczonych

Keratynowa maska do włosów Nanoil to nie jest kolejny kosmetyk, który działa dobrze tylko w opisie na etykiecie. Efekty po zastosowaniu Nanoil Keratin Hair Mask widoczne są już po pierwszym użyciu. Na odbudowę i wzmocnienie poczekamy nieco dłużej, bo uzależnione jest to od początkowej kondycji włosów. Możesz być jednak pewna, że to najlepsza maska do włosów zniszczonych, a dzięki keratynie odbudowuje je szybko i skutecznie.

Sięgnij po maskę do włosów Nanoil z keratyną, gdy masz włosy zniszczone, suche, łamliwe i kruche, rozdwajające się na końcach, wypadające, pozbawione blasku i bez wyraźnego koloru, szorstkie, osłabione i niezbyt ładne.

Jak działa Nanoil Keratin Hair Mask?

Wystarczy stosować maskę do włosów Nanoil z keratyną codziennie, aby już po kilku użyciach zauważyć różnicę. Nanoil Keratin Hair Mask:

 • wzmacnia włosy od nasady po końce,
 • odbudowuje zniszczenia i regeneruje pasma,
 • sprawia, że włosy stają się dużo bardziej elastyczne,
 • ogranicza kruszenie się, łamanie i wypadanie włosów,
 • zapobiega rozdwajaniu się końcówek,
 • ułatwia rozczesywanie włosów po myciu,
 • wygładza, nadaje blask i podkreśla kolor.

Poza tym keratynowa maska do włosów Nanoil nie tylko regeneruje włosy, ale też zapobiega ich ponownemu niszczeniu. Stosując ją, masz pewność, że Twoje włosy nie zniszczą się znowu pod wpływem słońca, temperatury czy innych czynników szkodliwych (a jest ich całkiem sporo). To produkt o kompleksowym działaniu!

Keratynowa odbudowa

W czym tkwi sekret tej maski do włosów? Marka Nanoil postawiła na keratynę, czyli białko budulcowe włosów. To był strzał w dziesiątkę, bo to właśnie dzięki niemu maska do włosów tak szybko, skutecznie i długotrwale wzmacnia włosów. Głównym składnikiem jest tu hydrolizowana keratyna, której maleńkie cząsteczki z łatwością wnikają w głąb włosów i odbudowują pasma od środka. Keratyna wzmacnia też zewnętrzne struktury włosów, a wszystko to dla pełnej regeneracji, którą czuć i widać na pierwszy rzut oka.

Oczywiście skład Nanoil Keratin Hair Mask to nie tylko keratyna. Mamy tu również prowitaminę B5 (panthenol) i lekkie, łatwo zmywalne silikony, które wygładzają włosy. Produkt ma krótki, prosty skład i jest odpowiedni dla wegan.